Eindstanden

Volgorde in de poules is op basis van punten. Is het aantal punten gelijk, dan telt eerst de onderlinge score, dan de weerstandspunten.


Ander jaar: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

2022

2e klasse & 3e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

2e klasse

  1e Walter Akkermans | SVE
  2e Ronny Vermeer | UTTC

 

3e klasse

  1e Dave Haagen | ZTTV
  2e Bart van den Akker | ZTTV

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Ronny VermeerUTTC13452e 68939
2.Walter AkkermansSVE12732e 68894
3.Gerben de RadderOverhees Soest13012e 58808
4.Erwin HeijnenDI Heerenveen11802e 58370
5.Theo ScholtensLeerdam13172e 48934
6.Folkert SchuurmanSVE12152e 48833
7.Benjamin LatonaDI Heerenveen13442e 48556
8.Hans SpeekVined13162e 48355
9.Danique VukmanTielse TC10913e 48181
10.Harm RekersVined11363e 48089
11.Jan Peter LeentfaarDHC13082e 38541
12.Bart van den AkkerZTTV10493e 38376
13.Dave HaagenZTTV11813e 38291
14.Sandeep PaulSVE10643e 38063
15.Mohammad HamadDTS Enschede10243e 36819
16.Niels in t VeldDTS Enschede10363e 36715
17.Marijn DocterVined11743e 26874
18.Nuas YunnosBuitenpost12502e 26836
19.Frank VonkTafeltennis Zwolle10253e 16601
20.Linh NguyenAlmere United12672e 12353

 

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

4e klasse

  1e Arnold de Groot | SVE
  2e Paul Anceaux | Leerdam

 

5e klasse

  1e John van de Brug | Rega
  2e Ronald Muskiet | ZTTV

 

6e klasse

  1e Heleen Serier | DTS Enschede
  2e Clara van der Meulen | ZTTV

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Arnold de GrootSVE9794e 87061
2.Sandeep BadamTTVN9384e 76984
3.Paul AnceauxLeerdam9264e 66803
4.Ab KooijmanEmmeloord9324e 56995
5.John van de BrugRega8875e 56392
6.Paolo GrazianoDTS Enschede9394e 46984
7.Maarten SantemaZTTV8435e 46916
8.Ronald MuskietZTTV8825e 46575
9.Machiel van HoorenZTTV7315e 36648
10.Heleen SerierDTS Enschede7526e 36387
11.Rick JochemsZTTV8705e 36295
12.Reinhardt MulderTafeltennis Zwolle6786e 26455
13.Clara van der MeulenZTTV6986e 26284
14.Eva LamersDTS Enschede5976e 06437

 

Hoofdklasse & 1e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

Algemene klasse

  1e Thomas van Vessem | SVE
  2e Stefan van der Lelie | Tafeltennis Zwolle

 

1e klasse

  1e Kasper Marinus | ZTTV
  2e Eelke Cramer | Idefix

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Thomas van VessemSVE1790Hoofd610837
2.Stefan van der LelieTafeltennis Zwolle1590Hoofd510916
3.Eelke CramerIdefix15601e 510812
4.Martin HouthuizenUTTC14941e 510761
5.Kasper MarinusZTTV15651e 411113
6.Sander DerkxDI Heerenveen1585Hoofd411108
7.Kevin ZamfirTielse TC15581e 410613
8.William van OverdamHTV13821e 410356
9.Alwies van der HeijdenWilvo TTV Bergeijk14851e 310836
10.Feddy MinkesOdi Oudega15051e 310577
11.Coco AntonissenTreffers13961e 310348
12.Rens BoerZTTV1698Hoofd310294
13.Falco van OsHTV14761e 310192
14.Tim BecxSVE13591e 210252
15.Jorrit van der KooiVTV13951e 210360
16.Roelof BuschgensTafeltennis Zwolle14001e 010291

 


Ander jaar: 2022 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

2020

2e klasse & 3e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

2e klasse

  1e William van Overdam | HTV
  2e Akar van der Heul | HTTC

 

3e klasse

  1e Peter Hendriksen | ZTTV
  2e Jan Braat | SVE

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Theo ScholtensLeerdam12482e 58791
2.Akar van der HeulHTTC12342e 58699
3.Annelies MannakThibats12572e 58568
4.William van OverdamHTV12922e 58549
5.Konstantinos AskitidisTraiectum11153e 58379
6.Peter HendriksenZTTV11763e 58196
7.Mario LentingOtio13172e 58158
8.Jasper Olde AgterhuisDVO '8312572e 48911
9.Bram LievenDTS Enschede11513e 48401
10.Erwin HeijnenTTV Drachten12232e 48143
11.Hans SpeekVined13172e 48103
12.Jan BraatSVE11283e 48100
13.Arnold de GrootSVE10333e 48037
14.Marijn DocterVined12262e 38572
15.Ronald WredeHTTC10283e 38070
16.Folkert SchuurmanSVE12082e 38043
17.Eddie de GoedeHilversum10243e 37976
18.Henk WongsodikromoHTTC10483e 37860
19.Sylvan DittmarZTTV10333e 37637
20.Jan Peter LeentfaarDHC13402e 28122
21.Bart van den AkkerZTTV10903e 28023
22.Mohammad HamadDTS Enschede10513e 17716
23.Harm RekersVined11903e 17710
24.Frank VonkTafeltennis Zwolle10773e 17677

 

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

4e klasse

  1e Ab Kooijman | Emmeloord
  2e Gert-Jan van de Meulen | DVO '83

 

5e klasse

  1e Ingrid Gertz | Otc
  2e Job Köbben | ZTTV

 

6e klasse

  1e Machiel van Hooren | ZTTV
  2e Eva Lamers | DTS Enschede

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Ab KooijmanEmmeloord9654e 66756
2.Gert-Jan van de MeulenDVO '8310124e 66708
3.Jelle WesterTraiectum9424e 56577
4.Jasper ViléZTTV9814e 56038
5.Herman LogtenbergVined9944e 46493
6.Paul AnceauxLeerdam9584e 46446
7.Job KöbbenZTTV9285e 46290
8.Ingrid GertzOtc8715e 46271
9.Gerard HeussenMegacles9295e 46228
10.Federico RossiDTS Enschede9385e 45949
11.Paul de JonghZTTV8045e 36331
12.John van de BrugRega9554e 36082
13.Ronald MuskietZTTV9145e 35843
14.Maarten SantemaZTTV8045e 35743
15.Heleen SerierDTS Enschede7016e 35109
16.Machiel van HoorenZTTV7386e 35046
17.Clara van der MeulenZTTV6776e 34795
18.Nicolas MicheDTS Enschede9405e 34574
19.Louis DullerHTTC9584e 25919
20.Eva LamersDTS Enschede6696e 24533
21.Werner GertzOtc5556e 14680

 

Hoofdklasse & 1e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

Algemene klasse

  1e Thomas van Vessem | UTTC
  2e Rens Boer | ZTTV

 

1e klasse

  1e Kasper Marinus | ZTTV
  2e Nico Blok | Otio

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Sander DerkxDI Heerenveen1618Hoofd610733
2.Rens BoerZTTV1656Hoofd610745
3.Walter DaatzelaarSVE1560Hoofd411049
4.Thomas van VessemUTTC1628Hoofd411042
5.Jurian BroersUTTC14081e 410759
6.Bart van der KallenATC Almere1696Hoofd410733
7.Henny PouwOtio14641e 410276
8.Nico BlokOtio14881e 410035
9.Kasper MarinusZTTV13641e 310317
10.Laurens van den BrinkElan1622Hoofd310713
11.Mark BroersUTTC14211e 210527
12.Martin HouthuizenUTTC14821e 210401
13.Ronny VermeerUTTC13591e 210260
14.Falco van OsHTV13451e 110187

 


Ander jaar: 2022 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

2019

Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

Algemene klasse

  1e Quinten van Dissel | SVE
  2e Jan Mulder | SVE

 

Hoofdklasse

  1e Bernou Wagenaar | Avanti
  2e Bas Wrekenhorst | De Brug

 

1e klasse

  1e Laurens van den Brink | SVE
  2e Mark Broers | UTTC

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Quinten van DisselSVE1932Top611368
2.Jan MulderSVE1788Top511469
3.Caspar VeenboerVTV1742Top511499
4.Bas WrekenhorstDe Brug1620Hoofd411943
5.Rens BoerZTTV1671Hoofd411501
6.Martin HouthuizenUTTC14801e 411498
7.Laurens van den BrinkSVE15361e 411314
8.Koen MolewijkBuitenpost1757Top410955
9.Bernou WagenaarAvanti1648Hoofd49556
10.Wouter BloksmaSVE14881e 49501
11.Mark BroersUTTC14661e 39342
12.Timeas Schim van der LoeffSVE1531Hoofd39448
13.George OudtDe Toekomst14051e 29401
14.Eelke CramerIdefix1554Hoofd29440
15.Bennie Klein TeeselinkTTV Gorsel14231e 19537

 

2e klasse & 3e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

2e klasse

  1e Henny Pouw | Otio
  2e Ellin Nootebos | ZTTV

 

3e klasse

  1e Marijn Docter | Vined
  2e Daphne Tollenaar | ZTTV

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Kasper MarinusZTTV13332e 68936
2.Henny PouwOtio13542e 59062
3.Jacob ten HaveSVE13052e 58994
4.Ellin NootebosZTTV12782e 58905
5.Mario LentingHTV12822e 58851
6.Daphne TollenaarZTTV11153e 58456
7.Hans SpeekVined13332e 48898
8.Erwin HeijnenRotak12482e 48741
9.Marijn DocterVined12183e 48517
10.Jan Peter LeentfaarDHC12962e 48490
11.Willem HordenLeerdam11293e 48200
12.Annelies MannakThibats12113e 48199
13.Erik LeendersZTTV12992e 47254
14.Niels DurenkampSVE13192e 38847
15.Folkert SchuurmanSVE12133e 38487
16.Rene van DijkenDVO '8310463e 38174
17.Harm RekersVined11663e 38147
18.Peter HendriksenZTTV13552e 37494
19.Bertil de HaanDVO '8311923e 37282
20.Frank VonkTafeltennis Zwolle10963e 27029
21.Thijs van BerkelZTTV10643e 26960
22.Eddie de GoedeHilversum10933e 26787
23.Gert-Jan van de MeulenDVO '8310423e 17058

 

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

4e klasse

  1e Bart van den Akker | ZTTV
  2e Arnold de Groot | SVE

 

5e klasse

  1e Silvan Dittmar | ZTTV
  2e Jimco van Elteren |

 

6e klasse

  1e Paul de Jongh | ZTTV
  2e Maarten Santema | ZTTV

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Arnold de GrootSVE10094e 77582
2.Bart van den AkkerZTTV10354e 67709
3.Remco RuiterHilversum9984e 57618
4.Ab KooijmanEmmeloord9854e 57597
5.Paul AnceauxLeerdam9944e 57593
6.Ingrid GertzMegacles8305e 57358
7.Ronald MuskietZTTV9654e 57256
8.Rick JochemsZTTV8915e 57175
9.Silvan DittmarZTTV8825e 56675
10.Jan ArendsDVO '8310074e 47703
11.Jimco van Elteren9075e 47535
12.Martin VerheyenDVO '838645e 46974
13.Louis DullerHouten9504e 46918
14.John van de BrugRega9884e 46832
15.Gilbert DixOtio8225e 46765
16.Maarten SantemaZTTV7226e 46541
17.Gerard HeussenMegacles9574e 36888
18.Machiel van HoorenZTTV6856e 36660
19.Bert ArendsDVO '838045e 36617
20.Paul de JonghZTTV6216e 36502
21.Reinhardt MulderTafeltennis Zwolle7176e 36416
22.Nico VeldhauszDVO '8310004e 27097
23.Marianne van de LaarschotOtio7286e 26295
24.Werner GertzMegacles8115e 15271

 


Ander jaar: 2022 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

2018

Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

Algemene klasse

  1e Quinten van Dissel | SVE
  2e Rogier Kessel | SVE

 

3e divisie

  1e Marco Langerak | VTV
  2e Marcel Hofman | Hilversum

 

Hoofdklasse

  1e Sander Derkx | DI Heerenveen
  2e Laurens van den Brink | Iduna

 

1e klasse

  1e Nico Blok | Otio
  2e Mark Broers | UTTC

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Quinten van DisselSVE1900Top712842
2.Rogier KesselSVE1879Top612607
3.Floris zur MuhlenZTTV1996Top412732
4.Marco LangerakVTV17513e divisie412572
5.John van SpengenVTV1986Top412542
6.Marcel HofmanHilversum16983e divisie412394
7.Caspar VeenboerVTV17923e divisie411614
8.Lucien HalsemaHTTC1612Hoofd411606
9.Bart van der KallenATC Almere1611Hoofd411458
10.Laurens van den BrinkIduna1514Hoofd411360
11.Nico SentiniHuizen16833e divisie411289
12.Sander DerkxDI Heerenveen1611Hoofd410803
13.Rens BoerZTTV1613Hoofd311796
14.Nico BlokOtio14411e 310980
15.Eelke CramerIdefix1543Hoofd310883
16.Mark BroersUTTC14371e 310802
17.Pieter HaakmaWoerden14381e 39045
18.Tim de GraafRega1665Hoofd211416
19.Djion GroenleerWoerden14201e 210976
20.Timeas Schim van der LoeffSVE14421e 29205
21.Frans van den BergVTV1920Top27260
22.Michel van de KampRega1571Hoofd19268

 

2e klasse & 3e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

2e klasse

  1e Martin Houthuizen | UTTC
  2e Erik Leenders | ZTTV

 

3e klasse

  1e Folkert Schuurman | SVE
  2e Marijn Docter | Vined

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Andre SnoekBit.nl13892e 79278
2.Pim LeendersHTTC12792e 59406
3.Martin HouthuizenUTTC13882e 59371
4.Erik LeendersZTTV13022e 58852
5.William van OverdamHTV13642e 49347
6.Hans SpeekVined13712e 49141
7.Theo ScholtensLeerdam12592e 49070
8.Peter HendriksenZTTV12792e 48968
9.Michiel VloemansHilversum12752e 48951
10.Jaap GroenewegWoerden13282e 48796
11.Marijn DocterVined12243e 48703
12.Henk WongsodikromoHTTC10903e 48323
13.Norbert HarmanusTaverzo13382e 39053
14.Joost van IerselWoerden13132e 38783
15.Folkert SchuurmanSVE11483e 38665
16.Eddie de GoedeHilversum11073e 38611
17.Erwin HeijnenRotak12912e 38353
18.Jan BraatSVE11113e 38130
19.Gerben de RadderHilversum13402e 37500
20.Maarten BenschopDe Schans10813e 36847
21.Daphne TollenaarZTTV11593e 27208
22.Mario LentingHTV12982e 27112
23.Peter van HooijdonkTTV Best11003e 17134
24.Jean-Marie ProstHilversum10903e 12438

 

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

4e klasse

  1e Thijs van Berkel | ZTTV
  2e Pieter Hagebout | Woerden

 

5e klasse

  1e John van de Brug | REGA
  2e Rick Jochems | ZTTV

 

6e klasse

  1e Ingrid Gertz | Megacles
  2e Machiel van Hooren | ZTTV

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Remco RuiterHilversum10004e 67061
2.Pieter HageboutWoerden10804e 66681
3.Arnold de GrootSVE9694e 56823
4.Thijs van BerkelZTTV10704e 56786
5.Jurgen de BoerShot Soest8925e 55958
6.Frank VonkTafeltennis Zwolle10634e 46849
7.Bart van den AkkerZTTV10294e 46836
8.John van de BrugREGA9375e 46787
9.Silvan DittmarZTTV7655e 46744
10.Rick JochemsZTTV8615e 46703
11.Gerard HeussenMegacles9824e 46256
12.Rick StrengWoerden9874e 46103
13.Paul AnceauxLeerdam10764e 37045
14.Ab KooijmanEmmeloord10244e 36607
15.Eddy HubertsTafeltennis Zwolle9115e 35800
16.Johan OomsDI Heerenveen9225e 35547
17.Ronald MuskietZTTV10034e 35287
18.Maarten SantemaZTTV6386e 35019
19.Els de GansEmmeloord8655e 34871
20.Paul de JonghZTTV6406e 34548
21.Ingrid GertzMegacles7976e 25055
22.Machiel van HoorenZTTV5006e 24825
23.Werner GertzMegacles5006e 14443

 


Ander jaar: 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

2017

Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

Algemene klasse

  1e Rogier Kessel | SVE
  2e Quinten van Dissel | SVE

 

3e divisie

  1e Floris zur Muhlen | ZTTV
  2e Pieter Salentijn | Hilversum

 

Hoofdklasse

  1e Rens Boer | ZTTV
  2e Sander Derkx | DI Heerenveen

 

1e klasse

  1e Thomas van Vessem | UTTC
  2e Stefan van der Lelie | Tafeltennis Zwolle

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Eelke CramerODI14513e divisie612135
2.Rogier KesselSVE1930Top512101
3.Floris zur MuhlenZTTV16433e divisie511831
4.Quinten van DisselSVE1776Top511826
5.Wai Jor WoeSVE1801Top511762
6.Hans den BlankenHilversum1902Top412172
7.Marcel KlaverSmash (M)1854Top411962
8.Jan MulderSVE16923e divisie411877
9.Pieter SalentijnHilversum17013e divisie411695
10.Caspar VeenboerHilversum16703e divisie411471
11.Stefan van der LelieTafeltennis Zwolle15221e 411329
12.Lucien HalsemaHTTC1574Hoofd411110
13.Nico SentiniHuizen1625Hoofd311422
14.Sander DerkxDI Heerenveen1558Hoofd311313
15.Marcel HofmanHilversum17343e divisie311196
16.Rens BoerZTTV1618Hoofd311123
17.Thomas van VessemUTTC14861e 310996
18.Khales WarrakSVE1650Hoofd310861
19.Timeas Schim van der LoeffSVE15211e 211121
20.Mark BroersUTTC13851e 211031
21.Roelof BuschgensTafeltennis Zwolle14071e 110682
22.Ruud PetersVTV14571e 010683

 

2e klasse & 3e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

2e klasse

  1e Coco Antonissen | ZTTV
  2e Peter van de Leur | Phoenix

 

3e klasse

  1e Theo Scholtens | Leerdam
  2e Annelies Mannak | Thibats

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Joost van IerselWoerden12682e 69125
2.Coco AntonissenZTTV13552e 58969
3.Niels DurenkampSVE13662e 58968
4.Peter van de LeurPhoenix13342e 58964
5.Hans SpeekVined12982e 58913
6.Theo ScholtensLeerdam12173e 58729
7.Norbert HarmanusTaverzo13172e 49068
8.Arjan BakkerTafeltennis Zwolle13082e 48830
9.Kees van DoornHilversum12282e 48815
10.Jaap GroenewegWoerden12542e 48720
11.Annelies MannakThibats11883e 48628
12.Folkert SchuurmanSVE11203e 48628
13.Jasper Olde AgterhuisDVO '8312213e 48589
14.Djion GroenleerWoerden13442e 39018
15.Peter HendriksenZTTV12282e 39013
16.Erik LeendersZTTV13162e 38804
17.Erwin HeijnenRotak11943e 38578
18.Laura DaatzelaarSVE11993e 38431
19.Berber HeerschopSVE12243e 28836
20.Sjoerd SchuttenQuick '2012572e 28592
21.Harm RekersVined11723e 28455
22.Jacob ten HaveSVE13482e 28438
23.Erwin BakkerTafeltennis Zwolle11803e 28438
24.Johan Bollebakker-10843e 08591

 

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

4e klasse

  1e Joost de Kleijn | Huizen
  2e Eddie de Goede | Hilversum

 

5e klasse

  1e Henry Wilson | The Victory
  2e Johan Ooms | DI Heerenveen

 

6e klasse

  1e Saskia de Jong | DTTC '78
  2e Gebro Cicek | DTS Enschede

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Eddie de GoedeHilversum9924e 66707
2.Daphne TollenaarZTTV9004e 66390
3.Joost de KleijnHuizen10294e 56853
4.Bart van den AkkerZTTV9934e 56810
5.Jean-Marie ProstHilversum9794e 56769
6.Rick StrengWoerden9854e 56406
7.Wilfred WewerHilversum9644e 56125
8.Jasper ViléZTTV8495e 55572
9.Jasper DiekerhofHilversum10474e 46829
10.Arnold de GrootSVE9834e 46635
11.Henry WilsonThe Victory9005e 46564
12.John van de BrugREGA9345e 46352
13.Johan OomsDI Heerenveen8955e 46111
14.Jan BraatSVE10514e 45360
15.Paul AnceauxLeerdam10024e 36728
16.Michiel van de KampZTTV9005e 36125
17.Laura van ZijtveldZTTV9005e 35913
18.Remco RuiterHilversum8935e 35697
19.Rick JochemsZTTV8235e 35610
20.Eva LamersDTS Enschede5586e 34950
21.Eddy HubertsTafeltennis Zwolle9465e 26144
22.Gerard HeussenMegacles9514e 26085
23.Evelien AlberdaSVE5936e 26085
24.Saskia de JongDTTC '786856e 26055
25.Gebro CicekDTS Enschede7756e 15953
26.Heleen SerierDTS Enschede6936e 05922
27.Els de GansEmmeloord8525e 01885

 


Ander jaar: 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

2016

Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

Algemene klasse

  1e Rogier Kessel | SVE
  2e Quinten van Dissel | SVE

 

Hoofdklasse

  1e Ruben van den Hoven | SVE
  2e Mark Makkink | Woerden

 

1e klasse

  1e Tim Gras | SVE
  2e Rens Boer | ZTTV

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Rogier KesselSVE1830Top711469
2.Quinten van DisselSVE1857Top511414
3.Jan MulderSVE1728Top511281
4.Mark MakkinkWoerden1523Hoofd411362
5.Christiaan WitteveenSVE1761Top411326
6.Ruben van den HovenSVE1550Hoofd411211
7.Rens BoerZTTV15081e 411011
8.Floris Zur MuhlenZTTV15001e 410790
9.Tim GrasSVE14901e 410537
10.Rouven StrackSterkrade-Nord 1920/251550Hoofd311340
11.Stefan van der LelieTafeltennis Zwolle15141e 311175
12.Timeas Schim van der LoeffSVE14991e 210392
13.Nico BlokOtio13721e 210357
14.Arjan BakkerTafeltennis Zwolle13871e 210336
15.Hans SpeekTafeltennis Zwolle13821e 210285
16.Maarten UijensSVE1525Hoofd110546

 

2e klasse, 3e klasse & 4e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

2e klasse

  1e Peter Hendriksen | ZTTV
  2e Markus Göttfert | Sterkrade-Nord 1920/25

 

3e klasse

  1e Daniel Göttfert | Sterkrade-Nord 1920/25
  2e Maarten Benschop | De Schans

 

4e klasse

  1e Arnold de Groot | SVE
  2e Eddie de Goede | ZTTV

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Markus GöttfertSterkrade-Nord 1920/2513502e 79793
2.Erik LeendersTeam Suid-Afrika12572e 710291
3.Peter HendriksenZTTV13512e 69925
4.George LucardieBijmaat13642e 610215
5.Martin HouthuizenUTTC13642e 510068
6.Jan BraatSVE10483e 59736
7.Erwin BakkerTafeltennis Zwolle11643e 59346
8.Jan TulsDe Schans12682e 410233
9.Andre SnoekBit.nl13152e 410049
10.Maarten BenschopDe Schans11103e 49759
11.Daniel GöttfertSterkrade-Nord 1920/2512003e 49705
12.Annelies MannakThibats11993e 49687
13.Jasper Olde AgterhuisDvo 8312642e 49559
14.Willem HordenTeam Suid-Afrika12373e 49279
15.Erwin HeijnenRotav12682e 49201
16.Folkert SchuurmanSVE11333e 39520
17.Arnold de GrootSVE10214e 39389
18.Harm RekersTafeltennis Zwolle12992e 39290
19.Joost de KleijnDI Heerenveen11083e 39273
20.Sjoerd SchuttenQuick 2012043e 39160
21.Eddie de GoedeZTTV10384e 29187
22.Paul AnceauxLeerdam10564e 29182
23.Frank VonkTafeltennis Zwolle11003e 29119
24.Ronald MuskietZTTV10344e 29050

 

5e klasse & 6e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

5e klasse

  1e Bart van den Akker | ZTTV
  2e Gerard Heussen | Megacles

 

6e klasse

  1e Robert Wesdijk | ZTTV
  2e Liselot van Schie | HTTC

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Bart van den AkkerZTTV9005e 76942
2.Daphne TollenaarZTTV8505e 66973
3.Gerard HeussenMegacles8645e 66662
4.Johan OomsDI Heerenveen9355e 56946
5.John van de BrugRega8805e 56835
6.Sander BlokTTZwolle8885e 56737
7.Jan UijlenbroekWeert8005e 56402
8.Jelle BijsterboschZTTV8505e 56224
9.Jasper VileZTTV8515e 56157
10.René VleeshouwersWeert6626e 55814
11.Rick JochemsZTTV9385e 46644
12.Robert WesdijkZTTV7686e 46479
13.Jorn HoonhoudHTTC9095e 46456
14.Patrick HoubenWeert7006e 46093
15.Liselot van SchieHTTC7656e 45659
16.Jurgen de BoerZTTV7906e 45172
17.Gebro CicekDTS Enschede7006e 35978
18.Gilbert DixOtio9135e 35564
19.Eddy HubertsTafeltennis Zwolle9005e 35502
20.Eva LamersDTS Enschede6686e 35046
21.Heleen SerierDTS Enschede6946e 34850
22.Wouter BerkhoutTraiectum4506e 24972
23.Wael KhoramiZTTV4206e 14967

 


Ander jaar: 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

2015

Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

Algemene klasse

  1e Arnoud Hofman | DI Heerenveen
  2e Quinten van Dissel | Bijmaat

 

Hoofdklasse

  1e Jan Mulder | SVE
  2e Arnoud Hofman | DI Heerenveen

 

1e klasse

  1e Sander Derkx | DI Heerenveen
  2e Timeas Schim van der Loeff | SVE

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Rogier KesselSVE530Top73581
2.Jan MulderSVE474Hoofd63610
3.Arnoud HofmanDI Heerenveen464Hoofd63593
4.Quinten van DisselBijmaat517Top63566
5.Koen MolewijkDe Veluwe493Top53374
6.Sander DerkxDI Heerenveen4221e 43681
7.Stefan van der LelieTafeltennis Zwolle4081e 43558
8.Timeas Schim van der LoeffSVE4151e 43521
9.Rens BoerZTTV431Hoofd43347
10.Laurens van den BrinkIduna3801e 43324
11.Nico BlokOtio4091e 33535
12.Tom BuitenhuisBit.nl445Hoofd33405
13.Bennie Klein TeeselinkDe Toekomst4091e 33348
14.Arjan BakkerTafeltennis Zwolle3831e 33332
15.Andre SnoekBit.nl3881e 33074
16.Martin HouthuizenUTTC3771e 32791
17.Christel PetietAvanti3801e 22865
18.Mark MakkinkWoerden443Hoofd22165

 

2e klasse & 3e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

2e klasse

  1e Roelof Buschgens | Tafeltennis Zwolle
  2e Wiliam van Overdam | HTV

 

3e klasse

  1e Willem Horden | Leerdam
  2e Jasper Olde Agterhuis | DTS Enschede

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Mario LentingHTV3672e 82773
2.Duco LiesteHilversum3632e 62756
3.Wiliam van OverdamHTV3602e 62782
4.Roelof BuschgensTafeltennis Zwolle3742e 52751
5.Dion GroenleerWoerden3392e 52689
6.Peter HendriksenZTTV3582e 52669
7.Sjoerd SchuttenEntac3173e 52642
8.Jasper Olde AgterhuisDTS Enschede3033e 52640
9.Theo ScholtensLeerdam3302e 42790
10.Laura DaatzelaarVTV3003e 42723
11.Erwin BakkerTafeltennis Zwolle3332e 42684
12.Erik LeendersZTTV3442e 42670
13.Willem HordenLeerdam3233e 42643
14.Ben de HoopTTV Drivers3642e 32728
15.Leander KorverHilversum3023e 32688
16.Joost van IerselWoerden3732e 32645
17.Niels DurenkampSVE3482e 32582
18.Peter van HooijdonkScaldina Zierikzee3203e 32571
19.Annelies MannakTafeltennis Zwolle3093e 32208
20.Eric HoltmanVTV2903e 22600
21.Jaap GroenewegWoerden3402e 22050
22.Nasso SelmanThibats3003e 12283

 

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

4e klasse

  1e Günter Grundmann | Amigos para Siempre
  2e Judith Stoef | Traiectum

 

5e klasse

  1e Johan Ooms | DI Heerenveen
  2e Rick Jochems | ZTTV

 

6e klasse

  1e Liselot van Schie | HTTC
  2e Marianne van de Laarschot | Amigos para Siempre

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Günter GrundmannAmigos para Siempre2604e 71843
2.Johan OomsDI Heerenveen2305e 71721
3.Judith StoefTraiectum2454e 61919
4.Daphne TollenaarZTTV1835e 61668
5.Berber HeerschopTraiectum2524e 51935
6.Frank VonkTafeltennis Zwolle2584e 51920
7.Bart van den AkkerZTTV2404e 51886
8.Paul AnceauxLeerdam2734e 51661
9.Gilbert DixAmigos para Siempre2494e 41941
10.Leon HoekstraZTTV2554e 41900
11.Christiaan BaksVTV2544e 41857
12.Rick JochemsZTTV2255e 41805
13.Louis DullerZTTV2325e 41768
14.Ronald MuskietZTTV2554e 41748
15.Jelle BijsterboschZTTV2205e 41727
16.Katherine HuiskampGood Luck2195e 41679
17.Jasper VileZTTV2055e 41512
18.Liselot van SchieHTTC1676e 41464
19.Jorn HoonhoudHTTC2235e 31795
20.Eddy HubertsTafeltennis Zwolle2664e 31619
21.Heleen SerierDTS Enschede1785e 31540
22.Riet KonstAmigos para Siempre2005e 31400
23.Marianne van de LaarschotAmigos para Siempre1686e 31218
24.Geert KoopsTraiectum1206e 21340
25.Wouter BerkhoutTraiectum806e 11354

 


Ander jaar: 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

2014

Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

Algemene klasse

  1e Bennie Klein Teeselink | TTV Gorssel
  2e George Oudt | De Toekomst

 

2e klasse

  1e Dennis Marinus | Woerden
  2e Akar van der Heul | HTTC

 

3e klasse

  1e Wim Bloemer | Die Meede
  2e Mario Lenting | HTV

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.George OudtDe Toekomst3871e 94120
2.Tilo WendlandAmigos para Siempre3801e 94163
3.Bennie Klein TeeselinkTTV Gorssel4121e 84091
4.Andre SnoekTTCL3941e 83964
5.Wim BloemerDie Meede3263e 83842
6.Stefan van der LelieTafeltennis Zwolle4121e 73968
7.Dennis MarinusWoerden3712e 74087
8.Arjan BakkerTafeltennis Zwolle3422e 64118
9.Akar van der HeulHTTC3682e 63970
10.Erwin BakkerTafeltennis Zwolle2633e 63700
11.Mario LentingHTV3333e 63657
12.Erik LeendersZTTV3412e 63655
13.Hans SpeekTafeltennis Zwolle3881e 54035
14.Rens BoerZTTV4221e 54031
15.James GeraertsTTV Renata3422e 53859
16.Coco AntonissenZTTV3203e 53804
17.Mario Van LeijenWoerden3223e 53650
18.Jan TulsDe Schans3303e 53645
19.Harm RekersTafeltennis Zwolle3512e 43804
20.Pim LeendersZTTV3402e 43644
21.Wiliam van OverdamHTV3273e 43587
22.Dennis StraußAmigos para Siempre3861e 43554
23.Leon HoekstraZTTV2493e 43548
24.Peter van HooijdonkTTV Best3083e 33519
25.Annelies MannakTafeltennis Zwolle2913e 33588
26.Maarten BenschopDe Schans3063e 13518

 

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

4e klasse

  1e Mario Rentsch | Amigos para Siempre
  2e Gerard Heussen | Megacles

 

5e klasse

  1e Katherine Huiskamp | Good Luck
  2e Folkert Schuurman | SVE

 

6e klasse

  1e René Vleeshouwers | TTV Weert 88
  2e Charlaine Veneman | Tafeltennis Zwolle

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Mario RentschAmigos para Siempre2504e 92575
2.Günter GrundmannAmigos para Siempre2504e 82596
3.Gerard HeussenMegacles2404e 82507
4.Frank VonkTafeltennis Zwolle2784e 82434
5.Ronald MuskietZTTV2784e 72569
6.Rick JochemsZTTV1985e 72516
7.Katherine HuiskampGood Luck2195e 72310
8.Bart van den AkkerZTTV2205e 72304
9.Folkert SchuurmanSVE2175e 72293
10.Gilbert DixAmigos para Siempre2654e 71968
11.Louis DullerZTTV2624e 62546
12.Jan BraatSVE1985e 62270
13.Paul AnceauxLeerdam2524e 62256
14.Charlaine VenemanTafeltennis Zwolle1806e 62028
15.Thirsa SpijkermanTafeltennis Zwolle2215e 52247
16.René VleeshouwersTTV Weert 881406e 52231
17.Monique OosterhofDTS Enschede1806e 52123
18.Riet KonstAmigos para Siempre1935e 52004
19.Henry AaldersSVE1486e 51881
20.John van de BrugRega2225e 51805
21.Jurgen De BoerZTTV1965e 51794
22.Heleen SerierDTS Enschede1276e 51737
23.Jasper ViléZTTV1865e 41983
24.Robert WesdijkZTTV1226e 41799
25.Gerrit BuitenhuisAmigos para Siempre1496e 41658
26.Els BuitenhuisAmigos para Siempre1256e 21693
27.Wael KhoramiZTTV1066e 11676

 


Ander jaar: 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

2013

Topklasse & 1e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

Algemene klasse

  1e Felix Warners | ZTTV
  2e Peter Marijn | Bijmaat

 

1e klasse

  1e Rens Boer | ZTTV
  2e Lars Kriegel | Amigos para Siempre

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Felix WarnersZTTV653Top73113
2.Peter MarijnBijmaat502Top63222
3.Lars KriegelAmigos para Siempre4011e 43338
4.Mark MakkinkWoerden4271e 43270
5.Patrick VisserHuizen483Top43162
6.Quinten van DisselBijmaat477Top42922
7.René van DijkTaveba450Top42602
8.Rens BoerZTTV4071e 42522
9.Dennis StraußAmigos para Siempre4001e 33282
10.Stefan van der LelieTafeltennis Zwolle4091e 32553
11.Nico BlokOtio4231e 22770
12.Timeas Schim van der LoeffZTTV4141e 22594
13.Thomas KrämerAmigos para Siempre3991e 22586

 

2e klasse & 3e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

2e klasse

  1e Pieter Haakma | Woerden
  2e Achim Korioth | Amigos para Siempre

 

3e klasse

  1e Jan Tuls | De Schans
  2e Mario Lenting | HTV

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Achim KoriothAmigos para Siempre3502e 62449
2.André SnoekTTCL3722e 62360
3.Pieter HaakmaWoerden3712e 52459
4.Jan TulsDe Schans3353e 52452
5.Dave HaagenZTTV3572e 52450
6.Marcel GrunowAmigos para Siempre3502e 52412
7.Sander van den BergGispen3542e 42430
8.Coco AntonissenZTTV3552e 42400
9.Thijs van BerkelPhoenix3482e 42381
10.Peter HendriksenZTTV3572e 42355
11.Theo ScholtensLeerdam3133e 42352
12.Mario LentingHTV3443e 42322
13.Mario van LeijenWoerden3253e 42303
14.Willem HordenLeerdam3243e 42258
15.Pieter van DijkLeerdam3173e 42253
16.Wim BloemerDie Meede3423e 42208
17.Jeroen van den BergGispen3802e 32492
18.Andreas EitzertAmigos para Siempre3802e 32396
19.Leon HoekstraZTTV2903e 32338
20.Berry van VeenVitac3242e 32325
21.Daniël VerheyZTTV2853e 32312
22.Wiliam van OverdamHTV3153e 32287
23.Annelies MannakTafeltennis Zwolle2903e 32238
24.Rick van OsHTV2833e 32191
25.Erwin BakkerTafeltennis Zwolle3113e 32091
26.Roman KuipWoerden2923e 31877
27.Roman ZlobkoAmigos para Siempre3503e 22043
28.Michael CiollaAmigos para Siempre3503e 21947
29.Clemens AarendonkUTTC3273e 21857
30.Heinz-Michael PitschAmigos para Siempre3503e 21829
31.Frank van BerkumWoerden2803e 11920

 

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

4e klasse

  1e Rick Jochems | ZTTV
  2e Bert van Os | HTV

 

5e klasse

  1e Duco Lieste | Hilversum
  2e Jasper Vilé | ZTTV

 

6e klasse

  1e Henry Aalders | SVE
  2e Robert Wesdijk | ZTTV

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Ronald MuskietZTTV2484e 71734
2.Bert van OsHTV2704e 61661
3.Maarten BenschopDe Schans2434e 61659
4.Rick JochemsZTTV2604e 51757
5.Duco LiesteHilversum2015e 51571
6.Gerard HeussenAmigos para Siempre2704e 41764
7.Jelle YpmaWoerden2774e 41741
8.Paul AnceauxLeerdam2584e 41622
9.Gilbert DixAmigos para Siempre2544e 41604
10.Arnold van der SligteTafeltennis Zwolle2204e 41580
11.Jasper ViléZTTV1775e 41327
12.Frits PoppenHTV2804e 31759
13.Karim ZoundriJonathan2504e 31673
14.Richard van der SligteTafeltennis Zwolle2354e 31635
15.Eddy HubertsTafeltennis Zwolle2354e 31588
16.John van de BrugOver 't Net2275e 31414
17.Sjoerd SchuttenDTS Enschede2444e 31388
18.Louis DullerZTTV2074e 31373
19.Riet KonstAmigos para Siempre2105e 31316
20.Marianne van de LaarschotAmigos para Siempre1606e 31230
21.Wael KhoramiZTTV1096e 31125
22.Robert WesdijkZTTV1326e 31096
23.Henry AaldersSVE1696e 21478
24.Jan ManschotZTTV1706e 21185
25.Suhela Sharif1026e 11168
26.Rudolf1016e 01115

 


Ander jaar: 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

2012

Topklasse, 1e klasse & 2e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

Algemene klasse

  1e Felix Warners | ZTTV
  2e Quinten van Dissel | Huizen

 

1e klasse

  1e Nico Blok | Otio
  2e Arthur Dukker | Phoenix

 

2e klasse

  1e Hilko Appels | Tafeltennis Zwolle
  2e Rens Boer | ZTTV

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Felix WarnersZTTV567Top73127
2.Jeffrey StrikTraiectum479Top63137
3.Quinten van DisselHuizen478Top53076
4.Hilko AppelsTafeltennis Zwolle3672e 53045
5.Maarten VerslootDe Schans440Top52894
6.Arthur DukkerPhoenix4271e 52890
7.René van DijkTaveba4301e 42996
8.Patrick VisserHuizen492Top42987
9.Nico BlokOtio4361e 42984
10.Pieter Frank van der KampPhoenix3652e 42877
11.Rens BoerZTTV3852e 42846
12.Aura WarnersUTTC4271e 42840
13.Peter HendriksenZTTV3652e 42788
14.Stefan van der LelieTafeltennis Zwolle4161e 42780
15.Coco AntonissenZTTV3682e 42736
16.Hans SpeekTafeltennis Zwolle3682e 32789
17.Thijs van BerkelZTTV3612e 32761
18.Joost van IerselWoerden3662e 32637
19.Harry SintemaartensdijkTOGB4021e 32533
20.Lars KriegelBSV Mannesmann3852e 32503
21.Jurian BroersUTTC3772e 32379
22.Arjan BakkerTafeltennis Zwolle3492e 32263
23.Tarik ZeelenbergPhoenix4201e 22830
24.Robbert MannakPhoenix3732e 22655
25.Roelof BuschgensTafeltennis Zwolle4021e 22469
26.Andre SnoekTTCL4071e 12297
27.Timeas Schim van der LoeffZTTV3602e 12283

 

3e klasse & 4e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

3e klasse

  1e Willem Horden | Leerdam
  2e Jan Tuls | De Schans

 

4e klasse

  1e Thomas Krämer | BSV Mannesmann
  2e Erwin Bakker | Tafeltennis Zwolle

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Thomas KrämerBSV Mannesmann2504e 62128
2.Willem HordenLeerdam3073e 62096
3.Dion GroenleerWoerden3403e 61990
4.Erwin BakkerTafeltennis Zwolle2524e 52123
5.Jan TulsDe Schans3303e 51944
6.Jaap GroenewegWoerden3303e 42126
7.Maarten BenschopDe Schans2833e 42088
8.Annelies MannakTafeltennis Zwolle2524e 41937
9.Jörg DrostenBSV Mannesmann2504e 41924
10.Hans MulderZTTV2853e 41923
11.Frank van BerkumWoerden2344e 41842
12.Gerard HeussenAmigos para Siempre2704e 41830
13.Günter GrundmannAmigos para Siempre2404e 41815
14.Laura van ZijtveldZTTV3383e 32055
15.Harm RekersTafeltennis Zwolle3153e 31982
16.Aad HoflandAlexandria 663403e 31970
17.Anita HanegraafUTTC2673e 31961
18.Frank VonkTafeltennis Zwolle2783e 31934
19.Sascha KwakernaakTraiectum2674e 31833
20.Melanie van BerkumTraiectum2274e 31829
21.Paul AnceauxLeerdam2534e 31786
22.Leon HoekstraZTTV2584e 21936
23.Rick JochemsZTTV2734e 21868
24.Peter SeignetteTraiectum2704e 21842
25.Ronald MuskietZTTV2444e 11774
26.Judith StoefTraiectum2494e 01878

 

5e klasse & 6e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

5e klasse

  1e Mario Rentsch | Amigos para Siempre
  2e Richard van der Sligte | Tafeltennis Zwolle

 

6e klasse

  1e Katherine Huiskamp | Good Luck
  2e Susanne van Berkum | Traiectum

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Mario RentschAmigos para Siempre2005e 71291
2.Katherine HuiskampGood Luck1386e 61391
3.Richard van der SligteTafeltennis Zwolle2185e 51324
4.Gilbert DixAmigos para Siempre2135e 41320
5.Jasper ViléZTTV2105e 41316
6.Eddie de GoedeZTTV2125e 41311
7.Alannah de RoosTraiectum2005e 41194
8.Susanne van BerkumTraiectum1606e 41130
9.Jim ColeWoerden1686e 41060
10.Arnold van der SligteTafeltennis Zwolle1796e 31251
11.Riet KonstAmigos para Siempre2135e 31209
12.Dennis HeilmannBSV Mannesmann1206e 31110
13.John van de BrugOver 't Net2085e 31102
14.Jurgen de BoerZTTV1726e 31066
15.Marianne van de LaarschotAmigos para Siempre1526e 3975
16.Gijs SigtermansZTTV1556e 21002
17.Wim StrietmanZTTV1106e 11007

 


Ander jaar: 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

2011

Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

Algemene klasse

  1e Felix Warners | ZTTV
  2e Patrick Visser | Huizen

 

1e klasse

  1e Nico Blok | Otio
  2e Jeroen Kamp | TTCL

 

2e klasse

  1e Lars Kriegel | Amigos para Siempre
  2e Martijn Verheijen | ZTTV

 

3e klasse

  1e Jan Willem van Asch | ATC Almere
  2e Dennis Strauß | Amigos para Siempre

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Felix WarnersZTTV525Top72753
2.Quinten van DisselHuizen463Top53005
3.Patrick VisserHuizen445Top52836
4.Lars KriegelAmigos para Siempre3652e 52753
5.Maarten VerslootDe Schans439Top52666
6.Nico BlokOtio4271e 52664
7.Jeroen KampTTCL3901e 52636
8.René van DijkTaveba447Top52607
9.Norbert HarmanusTaverzo3003e 52562
10.Martijn VerheijenZTTV3372e 52477
11.Jan Willem van AschATC Almere3583e 42817
12.Stefan van der LelieTafeltennis Zwolle404Top42564
13.Michael WefersAmigos para Siempre3253e 42560
14.Peter HendriksenZTTV3962e 42558
15.Thijs van BerkelZTTV3393e 42552
16.Dennis StraußAmigos para Siempre3253e 42552
17.Hans SpeekTafeltennis Zwolle3941e 42521
18.Tim BecxZTTV3053e 42474
19.Hubert FrauenkronAmigos para Siempre3552e 42371
20.Timeas Schim van der LoeffZTTV3313e 42357
21.Jan TulsDe Schans3083e 42345
22.Martijn de NasTTVN4001e 42281
23.Mario LentingHTV3133e 32696
24.Michiel van AmersfoortElan4081e 32588
25.Dion GroenleerWoerden3522e 32507
26.Peiro KorseDie Meede3901e 32465
27.Flip ValeroElan3343e 32413
28.Clemens AarendonkUTTC3173e 32398
29.Rens BoerZTTV3553e 32383
30.Johan MastbroekUTTC3123e 32348
31.Theo ScholtensLeerdam3273e 32330
32.Annelies MannakZTTV2873e 32298
33.Wim BloemerDie Meede3513e 32288
34.Pim LeendersZTTV3403e 32269
35.Erwin BakkerTafeltennis Zwolle2543e 32260
36.Bulanda PrzemyslawWoerden3403e 32254
37.Jaap GroenewegWoerden3173e 32209
38.Antoni Mets21-Up3423e 32202
39.Joost van IerselWoerden3632e 22391
40.Dave HaagenZTTV3572e 22369
41.Coco AntonissenZTTV3193e 22031
42.Maarten BenschopDe Schans3033e 21956
43.Gilbert DixAmigos para Siempre2603e 21878
44.Ron WredeTTVM2573e 11917
45.Frank VonkTafeltennis Zwolle2753e 11801
46.Ab AkkermansZTTV3532e 0334

 

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

4e klasse

  1e Gerard Heussen | Megacles
  2e Marinka Mittelmeijer | Tafeltennis Zwolle

 

5e klasse

  1e Thomas Krämer | Amigos para Siempre
  2e Holger Natrop | Amigos para Siempre

 

6e klasse

  1e Nancy Gerritse | TTVN
  2e Jan Manschot | ZTTV

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Gerard HeussenMegacles2704e 71760
2.Karim ZoundriZTC2554e 51831
3.Marinka MittelmeijerTafeltennis Zwolle2634e 51787
4.Thomas KrämerAmigos para Siempre2305e 51662
5.Günter GrundmannAmigos para Siempre3004e 41759
6.Rick JochemsZTTV2774e 41717
7.Angélique van SluijsUTTC2165e 41713
8.Jörg DrostenAmigos para Siempre2754e 41649
9.Holger NatropAmigos para Siempre2505e 41634
10.Eddy HubertsTafeltennis Zwolle1994e 41504
11.Boban NicolicWoerden2105e 41500
12.Ad SteenbrinkTTVM2335e 41491
13.Nancy GerritseTTVN1596e 41405
14.Paul AnceauxLeerdam2664e 31699
15.Riet KonstAmigos para Siempre2585e 31689
16.Rudy RichardsonATC Almere2504e 31659
17.Ernst HuygensZTTV2155e 31416
18.Axel DamenAmigos para Siempre1706e 31280
19.Sanne van DoornTTVN1826e 31210
20.Jan ManschotZTTV1556e 31204
21.Sandra DubbersTTVN1756e 31057
22.Henry AaldersTTVM1925e 21398
23.Marianne van de LaarschotAmigos para Siempre2076e 21177
24.Wael KhoramiZTTV1456e 11098
25.Arnoud StuifzandTafeltennis Zwolle1466e 1710

 


Ander jaar: 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

2010

Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

Algemene klasse

  1e Edwin Draijer | Woerden
  2e Alwin Lensvelt | Die Meede

 

Topklasse

  1e Edwin Draijer | Woerden
  2e Alwin Lensvelt | Die Meede

 

1e klasse

  1e Roelof Buschgens | Tafeltennis Zwolle
  2e Nico Blok | Otio

 

2e klasse

  1e Jeroen Kamp | TTCL
  2e Harry Sintemaartensdijk | TOGB

 

3e klasse

  1e Joost van Iersel | Woerden
  2e Hubert Frauenkron | BSV Mannesmann

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Edwin DraijerWoerden450Top73148
2.Alwin LensveltDie Meede410Top63187
3.René van DijkTaveba445Top63012
4.Roelof BuschgensTafeltennis Zwolle3651e 62931
5.Nico BlokOtio4021e 62869
6.Harry SintemaartensdijkTOGB3602e 52972
7.Stefan van der LelieTafeltennis Zwolle3951e 52963
8.Johan VerhoeveDie Meede420Top52940
9.Hilko AppelsTafeltennis Zwolle3951e 52875
10.Martijn VerheijenZTTV3312e 52676
11.Joost van IerselWoerden3203e 52663
12.Hubert FrauenkronBSV Mannesmann3003e 42835
13.Jeroen KampTTCL3602e 42831
14.Aad HoflandTOGB3353e 42817
15.André SnoekTTCL3482e 42805
16.Daniël MuilwijkZTTV3202e 42791
17.Arjan BakkerTafeltennis Zwolle3302e 42725
18.Erkin HeybeliWoerden3203e 42570
19.John BartenMTTV Meerkerk2753e 42525
20.Jelle YpmaWoerden2903e 42482
21.Ruud HabingPhoenix3752e 32801
22.Tom StrengWoerden3203e 32776
23.Antoni Mets21-Up3203e 32600
24.Kees van LeeuwenZTTV3253e 32570
25.Robbert MannakPhoenix2853e 32563
26.Jaap GroenewegWoerden3203e 32554
27.Rens BoerZTTV3003e 32507
28.Harm RekersWijhe2992e 32489
29.Laura van ZijtveldZTTV3003e 22549
30.Frank VonkTafeltennis Zwolle2883e 22542
31.Annelies MannakZTTV3003e 22434
32.Mario van LeijenWoerden3203e 12382

 

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

4e klasse

  1e Karim Zoundri | ZTC
  2e Gerard Heussen | Megacles

 

5e klasse

  1e John van de Brug | Over 't Net
  2e Maarten Benschop | De Schans

 

6e klasse

  1e Holger Natrop | BSV Mannesmann
  2e Sanne van Doorn | TTVN

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Sebastian KochNorske Skog2504e 61595
2.Ronald WredeTTVM2604e 61590
3.Gerard HeussenMegacles2504e 51730
4.Karim ZoundriZTC2304e 51620
5.Maarten BenschopDe Schans2405e 51600
6.Uwe PätzoldSG Caron2504e 51592
7.Holger NatropBSV Mannesmann1456e 51530
8.Sanne van DoornTTVN1306e 51380
9.Melanie van BerkumWoerden2704e 51334
10.Jan TulsDe Schans2604e 41625
11.Erwin BakkerTafeltennis Zwolle2504e 41602
12.Ronald MuskietZTTV2534e 41576
13.John van de BrugOver 't Net2255e 41489
14.Klaus IlgnerNorske Skog2504e 41474
15.Rick JochemsZTTV2255e 41403
16.Gerrit KuipWoerden2055e 41370
17.Thomas van HeckeMTTV Meerkerk2055e 41357
18.Thirsa SpijkermanTafeltennis Zwolle2405e 31597
19.Nancy GerritseTTVN1526e 31486
20.Boban NicolicWoerden2404e 31453
21.Eddy HubertsTafeltennis Zwolle2255e 31452
22.Oscar BétheOver 't Net1626e 31437
23.Jolanda VerbeekSG Caron2055e 31266
24.Axel DamenBSV Mannesmann2305e 31177
25.Paul AnceauxLeerdam2424e 21718
26.Pieter HageboutWoerden2405e 21560
27.Gilbert DixAmigos para Siempre2394e 21550
28.Jac GijsbersZTTV1646e 21400
29.Marianne van de LaarschotAmigos para Siempre1356e 21270
30.Waël KhoramiZTTV1356e 11319
31.Suhela Sharif2205e 11277

 


Ander jaar: 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

2009

Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

Algemene klasse

  1e Edwin Draijer | Woerden
  2e Mark Makkink | Woerden

 

Topklasse

  1e Edwin Draijer | Woerden
  2e Mark Makkink | Woerden

 

1e klasse

  1e Alwin Lensvelt | Die Meede
  2e Harry Sintemaartensdijk | TOGB

 

2e klasse

  1e Johan Verhoeve | Die Meede
  2e Rene de Boer | UTTC

 

3e klasse

  1e King Keung Tau | ZTTV
  2e Daniël Muilwijk | ZTTV

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Edwin DraijerWoerden468Top72968
2.Mark MakkinkWoerden410Top63154
3.Alwin LensveltDie Meede4211e 63061
4.Johan VerhoeveDie Meede3952e 62963
5.Jörg JaudasBSV Mannesmann3502e 53134
6.Rene de BoerUTTC3502e 53060
7.Dave HaagenZTTV3502e 53043
8.René van DijkTablo435Top52977
9.André SüsselbeckBSV Mannesmann3502e 52842
10.Stefan van der LelieTafeltennis Zwolle3602e 52835
11.Jeroen KampTTCL3802e 52788
12.King Keung TauZTTV3233e 52631
13.Harry SintemaartensdijkTOGB3851e 42962
14.Peter HendriksenZTTV3752e 42879
15.André SnoekTTCL4001e 42858
16.Joost van IerselWoerden3083e 42827
17.Daniël MuilwijkZTTV3113e 42780
18.Hans MulderZTTV3402e 42666
19.Wim BloemerDie Meede3322e 42604
20.Jaap GroenewegWoerden2923e 42504
21.Aad HoflandAlexandria 663412e 32787
22.Dion GroenleerWoerden3073e 32771
23.Timeas Schim van der LoeffZTTV2983e 32710
24.Antoni Mets21-Up3203e 32688
25.Norbert HarmanusDen Haag3552e 32649
26.Martijn VerheijenZTTV3332e 32603
27.Johan MastbroekUTTC3132e 32577
28.Arjan BakkerTafeltennis Zwolle3273e 32513
29.Harm RekersTafeltennis Zwolle3402e 22688
30.Annelies MannakZTTV2903e 22209
31.Hielke SpoelstraIduna3003e 21997
32.Frank VonkTafeltennis Zwolle2833e 12235

 

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

4e klasse

  1e Hubert Frauenkron | BSV Mannesmann
  2e Günter Grundmann | BSV Mannesmann

 

5e klasse

  1e Dick Vos | NOAD
  2e Adolf Bildhäuser | BSV Mannesmann

 

6e klasse

  1e Jan van de Kuilen | Hilversum
  2e Jac Gijsbers | ZTTV

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Hubert FrauenkronBSV Mannesmann2804e 81875
2.Günter GrundmannBSV Mannesmann2804e 61910
3.Frank OelschlägerBSV Mannesmann2404e 61748
4.Frank IJsseldijkZTTV1905e 51943
5.Paul AnceauxLeerdam2224e 51898
6.Karim ZoundriZTC2404e 51885
7.Rick JochemsZTTV2384e 51830
8.Jörg DrostenBSV Mannesmann2204e 51827
9.Dick VosNOAD2055e 51758
10.Riet KonstBrandersstad1955e 51713
11.Adolf BildhäuserBSV Mannesmann2005e 51697
12.Uwe PätzoldSG Caron1855e 41763
13.Gilbert DixAmigos para Siempre2004e 41730
14.Gerard HeussenAmigos para Siempre2704e 41720
15.John van de BrugOver 't Net2225e 41620
16.Hans KlockeBSV Mannesmann1855e 41585
17.Maarten BenschopDe Schans2135e 41450
18.Jan TulsDe Schans2735e 31903
19.Erwin BakkerTafeltennis Zwolle2504e 31790
20.Roy HarbrinkTafeltennis Zwolle2504e 31787
21.Kees NieuwstratenAlexandria 662404e 31750
22.Jan van de KuilenHilversum1856e 31585
23.Pieter HageboutWoerden1705e 31572
24.Jac GijsbersZTTV1756e 31380
25.Jolanda VerbeekSG Caron1605e 21470
26.Marianne van de LaarschotAmigos para Siempre1296e 21455
27.Chiara van PinxterenDOSC1486e 21444
28.Axel DamenBSV Mannesmann1755e 11432

 


Ander jaar: 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

2008

Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

Algemene klasse

  1e Edwin Draijer | Woerden
  2e Mark Makkink | Woerden

 

Topklasse

  1e Mark Makkink | Woerden
  2e Edwin Draijer | Woerden

 

2e klasse

  1e Jeroen Kamp | TTCL
  2e Johan Mastbroek | UTTC

 

3e klasse

  1e Norbert Harmanus | Hyperion
  2e Martijn Verheijen | ZTTV

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Mark MakkinkWoerden416Top73000
2.René van DijkWest426Top72975
3.Edwin DraijerWoerden434Top62980
4.André SnoekTTCL3602e 52873
5.Norbert HarmanusHyperion3253e 52723
6.Johan MastbroekUTTC3252e 52694
7.Hans MulderZTTV3502e 43111
8.Jeroen KampTTCL3502e 43041
9.Tim BecxZTTV3532e 42881
10.Nico BlokVTV3872e 42850
11.Martijn VerheijenZTTV3053e 42609
12.Gerrit LeeflangShot Soest3402e 42579
13.Timmy KnippersTTCL2833e 42575
14.Antoni Mets21-Up3053e 32682
15.Ralf AnhaltBSV Mannesmann420Top32669
16.Jos SmitsShot Soest3003e 32618
17.Joost van IerselWoerden3003e 32531
18.Jaap GroenewegWoerden2853e 22416
19.Daniël MuilwijkMTTV Meerkerk3003e 22551
20.Tim van IerselWoerden2833e 12418

 

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

4e klasse

  1e Paulo Gokhale | VCS Sleeuwijk
  2e Günter Grundmann | BSV Mannesmann

 

5e klasse

  1e Gerard Heussen | Megacles
  2e Danny Hilhorst | Shot Soest

 

6e klasse

  1e Jolanda Verbeek | SG Caron
  2e Marianne van de Laarschot | Amigos para Siempre

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Gerard HeussenMegacles1905e 92191
2.Paulo GokhaleVCS Sleeuwijk2404e 72133
3.Dennis GoedegebuureVechtlust2225e 72104
4.Günter GrundmannBSV Mannesmann2804e 62073
5.Danny HilhorstShot Soest2285e 62033
6.Adolf BildhäuserBSV Mannesmann1855e 61940
7.Roman ZlobkoSG Caron2504e 52121
8.Rick JochemsZTTV2634e 52074
9.Frank van BerkumWoerden2584e 52031
10.Henk HuyzerMTTV Meerkerk2504e 52025
11.Paul AnceauxLeerdam2544e 52009
12.Jörg DrostenBSV Mannesmann2205e 51996
13.Riet KonstBrandersstad2754e 51984
14.Uwe PätzoldSG Caron1855e 51941
15.Eckard ZieglerBSV Mannesmann1855e 51811
16.Jolanda VerbeekSG Caron1606e 51770
17.Ronald MuskietZTTV2794e 42127
18.Klaus IlgnerNorske Skog2504e 41956
19.Rick StrengWoerden2504e 41864
20.Hans KlockeBSV Mannesmann1855e 41827
21.Marianne van de LaarschotAmigos para Siempre1646e 41799
22.Gilbert DixAmigos para Siempre1855e 41794
23.Thomas van HeckeMTTV Meerkerk2055e 41784
24.Holger NatropBSV Mannesmann2005e 41683
25.Ad SteenbrinkVechtlust2085e 31915
26.Jac GijsbersZTTV1526e 31895
27.Boban NicolicWoerden2095e 31749
28.Gerard WilmsZTTV1646e 21698
29.Jan ManschotZTTV1955e 11693
30.Frank WeberSG Caron1206e 01679

 


Ander jaar: 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2006 | 2005 | 2004

2007

Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

Algemene klasse

  1e Mark Makkink | Woerden
  2e Peter Hendriksen | ZTTV

 

1e klasse

  1e Peter Hendriksen | ZTTV
  2e Markus Pitsch | Amigos para Siempre

 

2e klasse

  1e Jeroen Kamp | TTCL
  2e Andre Snoek | TTCL

 

3e klasse

  1e Jörg Jaudas | Amigos para Siempre
  2e Antoni Mets | 21-Up

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Edwin DraijerWoerden495Top72958
2.René van DijkTablo499Hoofd73139
3.Peter HendriksenZTTV4011e 63066
4.Mark MakkinkWoerden460Top52849
5.Jörg JaudasAmigos para Siempre3203e 52829
6.Dave HaagenZTTV3342e 52650
7.Jeroen KampTTCL3402e 43198
8.Markus PitschAmigos para Siempre3601e 43168
9.Nico BlokVTV3851e 43115
10.Tim BecxZTTV3302e 43097
11.Andre SnoekTTCL3232e 42838
12.Dennis MarinusSVE3681e 42801
13.Rene de BoerUTTC3402e 42379
14.Johan MastbroekUTTC3232e 42325
15.Dörk RoedigAmigos para Siempre3602e 32828
16.Mario van LeijenSVE3302e 32620
17.Pieter HaakmaWoerden3302e 32458
18.Antoni Mets21-Up3003e 32400
19.Günter GrundmannAmigos para Siempre2853e 32365
20.King Keung TauZTTV3003e 32215
21.Vincent HoogervorstOtio3202e 32198

 

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

4e klasse

  1e Martijn Verheijen | ZTTV
  2e Paulo Gokhale | VCS Sleeuwijk

 

5e klasse

  1e Jörg Drosten | Amigos para Siempre
  2e Paul Marinus | Woerden

 

6e klasse

  1e Herman Ott | De Schans
  2e Chiara van Pinxteren | DOSC

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Paulo GokhaleVCS Sleeuwijk2754e 72030
2.Martijn VerheijenZTTV2674e 61991
3.Theo JansenEtac '802404e 61939
4.Jaap GroenewegWoerden2704e 61898
5.Paul AnceauxLeerdam2405e 61800
6.Adolf BildhäuserAmigos para Siempre2354e 51895
7.Riet KonstBrandersstad2255e 51829
8.Rick JochemsZTTV2414e 51729
9.Roman ZlobkoAmigos para Siempre2504e 51686
10.Dolly ten GeuzendamArena2404e 51649
11.Marcel van den BogertShot Soest2874e 42006
12.Maurice BrouwerShot Soest2384e 41933
13.Tim van IerselWoerden2504e 41903
14.Paul MarinusWoerden2255e 41858
15.Jörg DrostenAmigos para Siempre2405e 41769
16.Uwe PätzoldAmigos para Siempre2354e 41761
17.Jac GijsbersZTTV1566e 41747
18.Gilbert DixAmigos para Siempre1895e 41625
19.Jan ManschotZTTV1556e 41443
20.Jolanda VerbeekAmigos para Siempre1905e 41421
21.Herman OttDe Schans1656e 41408
22.Chiara van PinxterenDOSC1456e 41155
23.Marianne van de LaarschotAmigos para Siempre1885e 41082
24.Eckard ZieglerAmigos para Siempre2055e 31653
25.Gijs SigtermansZTTV1526e 31538
26.Josef CiupkaAmigos para Siempre1905e 31522
27.Rik RosOtio1705e 31436
28.Rick StrengWoerden2305e 31266
29.Patrick MatthesAmigos para Siempre1456e 21299
30.Frank WeberAmigos para Siempre1456e 21082
31.Linda van RavesteijnDOSC706e 11208
32.Wai-Hon WoeUTTC2404e 0225

 


Ander jaar: 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2005 | 2004

2006

Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

Algemene klasse

  1e Edwin Draijer | Woerden
  2e Patrick Eling | Otio

 

1e klasse

  1e Edwin Draijer | Woerden
  2e Patrick Eling | Otio

 

2e klasse

  1e Simon Gribling | UTTC
  2e Norbert Harmanus | Hyperion

 

3e klasse

  1e Andre Snoek | TTCL
  2e Johan Mastbroek | UTTC

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Edwin DraijerWoerden4131e 82851
2.Patrick ElingOtio4581e 72859
3.Mark MakkinkWoerden3671e 52970
4.Peter HendriksenZTTV4121e 52909
5.Andre SnoekTTCL2973e 52892
6.Jeroen KampTTCL3083e 52863
7.Simon GriblingUTTC3542e 42916
8.Norbert HarmanusHyperion3252e 42739
9.Johan MastbroekUTTC3293e 42485
10.Willem HordenLeerdam2833e 42479
11.Dennis MarinusSVE3832e 32811
12.Hennie RebergenZTTV3203e 32705
13.Antoni Mets21-Up3353e 32556
14.Vincent HoogervorstOtio3243e 32551
15.Jos SmitsShot Soest2693e 32438
16.Theo ScholtensLeerdam2933e 32159
17.Ard MiltenburgOtio3003e 22414
18.Marco BloemertsShot Soest2773e 22458
19.Dominique MoulinOver 't Net2803e 0308

 

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

4e klasse

  1e Joerg Jaudas | Amigos para siempre
  2e Günter Grundmann | Amigos para siempre

 

5e klasse

  1e Dirk Hols | The Victory
  2e Paul Anceaux | Leerdam

 

6e klasse

  1e Michael Noorlander | ZTTV
  2e Jac Gijsbers | ZTTV

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Joerg JaudasAmigos para siempre2954e 71864
2.Günter GrundmannAmigos para siempre2754e 51815
3.Joost van IerselWoerden2674e 51795
4.Hans de JongOtio2634e 51785
5.Hans KlockeAmigos para siempre2494e 51669
6.Ron WiersmaZTTV2804e 51653
7.Marcel van den BogertZTTC2504e 41787
8.Tom SchuringZTTV2804e 41725
9.Gilbert DordregterWoerden2224e 41698
10.Joerg DrostenAmigos para siempre2504e 41665
11.Paul AnceauxLeerdam2285e 41625
12.Frank OelschlägerAmigos para siempre2514e 41623
13.Hans DuistermaatDOSC2384e 41621
14.Dirk HolsThe Victory1805e 41611
15.Rick JochemsZTTV2185e 41529
16.Ragbet SejdijaLeerdam2674e 41495
17.Adolf BildhäuserAmigos para siempre2504e 31609
18.Jaap GroenewegWoerden2334e 31604
19.John KregelOtio2364e 31551
20.Tim van IerselWoerden2604e 31540
21.Dion GroenleerWoerden1755e 31418
22.Michael NoorlanderZTTV1746e 31409
23.Maurice BrouwerZTTC2055e 31285
24.Gilbert DixAmigos para siempre1985e 21584
25.Jac GijsbersZTTV1806e 21436
26.Rik RosOtio2035e 21416
27.Mark BijsterZTTV1995e 21393
28.Pim VisscherDOSC1566e 21371
29.Marianne van de LaarschotAmigos para siempre1556e 21278
30.Nienke HeerenDOSC926e 01249

 


Ander jaar: 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2004

2005

Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

Algemene klasse

  1e Edwin Draijer | Woerden
  2e Mark Makkink | Woerden

 

1e klasse

  1e Edwin Draijer | Woerden
  2e Joey Tetelepta | Woerden

 

2e klasse

  1e Niek v. Kreyl | ZTTV
  2e Gerrit Leeflang | Shot Soest

 

3e klasse

  1e Norbert Harmanus | Hyperion
  2e Willem Horden | Leerdam

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Edwin DraijerWoerden4351e 82933
2.Mark MakkinkWoerden3681e 62880
3.Peter HendriksenZTTV4081e 62791
4.Norbert HarmanusHyperion3003e 53048
5.Joey TeteleptaWoerden3751e 52958
6.Jeroen KampTTCL3103e 52267
7.Markus PitschAmigos para siempre3851e 42915
8.Dennis MarinusWoerden3402e 42833
9.Hennie RebergenZTTV3172e 42670
10.Niek v. KreylZTTV3332e 42580
11.Gerrit LeeflangShot Soest3402e 42377
12.Willem HordenLeerdam3053e 42350
13.René KosterZTTV2993e 42266
14.Dominique MoulinOver 't Net3203e 42174
15.Dave HaagenZTTV3821e 32881
16.Tsuri MenereisShot Soest3751e 32795
17.Theo ScholtensLeerdam2923e 32299
18.Hans MulderZTTV3163e 32207
19.Ton de JongLeerdam2833e 12175

 

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

4e klasse

  1e Günter Grundmann | SG Eintracht Rheinhausen
  2e Antoni Mets | 21-Up

 

5e klasse

  1e Tim van Iersel | Woerden
  2e Joost van Iersel | Woerden

 

6e klasse

  1e Jan van de Kuilen | Victoria
  2e Jan Manschot | ZTTV

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Günter GrundmannSG Eintracht Rheinhausen 2504e 71922
2.Jörg JaudasSG Eintracht Rheinhausen 2504e 72008
3.Antoni Mets21-Up2854e 61869
4.Jos SmitsShot Soest2854e 61826
5.Pascal StroosnijderZTTV2504e 52007
6.Hans de JongOtio2574e 51919
7.Henry DavidsonZTTV2334e 51893
8.Sebastiaan van DijkShot Soest2404e 51889
9.Frank KregelOtio2454e 51877
10.Ragbet SejdijaLeerdam2584e 51794
11.Joost van IerselWoerden2155e 51681
12.Tim van IerselWoerden2055e 51613
13.Marco BloemertsShot Soest2854e 41871
14.Rick JochemsZTTV1436e 41759
15.Robbert MannakZTTV1955e 41735
16.Bertina BreunesseShot Soest2504e 41681
17.Hans DuistermaatDOSC1865e 41651
18.Rik RosOtio1955e 41631
19.George GelensShot Soest1954e 41628
20.Jac GijsbersZTTV1606e 41597
21.Jaap GroenewegWoerden2055e 31606
22.Paul AnceauxLeerdam2414e 31570
23.Gilbert DixAmigos para siempre2244e 31552
24.Uwe PätzoldAmigos para siempre2504e 31527
25.Jan ManschotZTTV1456e 31482
26.Jan van de KuilenVictoria1456e 31476
27.Mark BijsterZTTV1806e 31406
28.Michael NoorlanderZTTV1386e 31404
29.Sander FlobbeOtio1356e 21459
30.Johannes VerelstZTTV1576e 21393
31.Jolanda VerbeekAmigos para siempre1456e 11258
32.Marianne van de LaarschotAmigos para siempre1386e 11496

 


Ander jaar: 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005

2004

Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

Algemene klasse

  1e Peter Hendriksen | ZTTV
  2e Wim Rorijs | VTV

 

1e klasse

  1e Dave Haagen | ZTTV
  2e Peter Hendriksen | ZTTV

 

3e klasse

  1e Joey Tetelepta | Woerden
  2e Wim Rorijs | VTV

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Alwies van der HeijdenZTTV4081e 83293
2.Peter HendriksenZTTV4021e 73250
3.Dave HaagenZTTV3681e 63269
4.Wim RorijsVTV3343e 63256
5.Jeroen de NasVTV3193e 62986
6.Mark MakkinkWoerden3851e 53348
7.Henny PouwOtio4101e 53261
8.Joey TeteleptaWoerden3453e 53206
9.Frans RorijsVTV3323e 53161
10.Niek v. KreylZTTV3173e 53083
11.Günter GrundmannBSG Duisburg3103e 52844
12.Rudolf NiemeierBSG Muelheim3253e 52720
13.Markus PitschSG Wuppertal3901e 43215
14.Jarno OverwegZTTV3493e 42794
15.Roman ZlobkoAmigos para Siempre3851e 42696
16.Karl-Heinz GildemeierBSG Muelheim3153e 32637
17.Mario van LeijenSVE3203e 32711
18.Dennis MarinusSVE3353e 22686
19.Hans KlockeBSG Muelheim3203e 22627

 

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse  Alle uitslagen

Prijswinnaars

 

4e klasse

  1e Norbert Harmanus | Akris
  2e Willem Horden | Leerdam

 

5e klasse

  1e Hans de Jong | Otio
  2e Ragbet Sejdija | Leerdam

 

6e klasse

  1e Rick Jochems | ZTTV
  2e Johannes Verelst | ZTTV

Zwitsers

Nr.NaamVerenigingRat.KlassePnt.Weerst.
1.Norbert Harmanus2754e 82302
2.Heinz-Michael PitschSG Wuppertal2704e 72227
3.Hans de JongOtio2405e 72281
4.Willem HordenLeerdam2914e 62248
5.Ron WiersmaZTTV2584e 62351
6.Uwe PätzoldSG Wuppertal2604e 52222
7.Pascal StroosnijderZTTV2604e 52209
8.Ronald MuskietZTTV2704e 52189
9.Adolf BildhäuserBSG Muelheim2704e 52162
10.Roman ZlobkoAmigos para Siempre2754e 52110
11.Peter MatlaZTTV2205e 52055
12.Ragbet SejdijaLeerdam2255e 52024
13.Joop HenzenOtio2254e 51866
14.Frank KregelOtio2154e 51809
15.Paul AnceauxLeerdam2175e 51807
16.Rick JochemsZTTV1246e 51679
17.Tim van IerselWoerden1885e 51597
18.Henry DavidsonZTTV2334e 42158
19.Joost van IerselWoerden1885e 41952
20.Rik RosOtio1955e 41792
21.Barbara DonkerZTTV1656e 41724
22.Johannes VerelstZTTV1576e 41689
23.Jac GijsbersZTTV1625e 41502
24.Henk RietveldReflex2405e 31837
25.Meta van de BrinkReflex1855e 31667
26.Jolanda Verbeek1606e 31665
27.Gilbert DixOtio2404e 31632
28.Marianne van de LaarschotZTTV1286e 31367
29.Vincent HoogervorstOtio2854e 31356
30.Sander Koning1356e 21544
31.Karim ZoundriZTC2255e 2693
32.Marc IJsseling656e 11365