Home    Inschrijven     Deelnemers  

Deelnemers OZK 2023Jaar: 

Klik op de (gekleurde) naam van een speler voor zijn historie. Klik op een (gekleurde) kolomnaam om erop te sorteren.

Toegelaten spelers  (W) = Wild Card | reserves staan onderaan

Nr.NaamVerenigingEerderCompetitie%RatingOZK

Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse 1350 t/m

1. Thomas van Vessem SVE3x3e divisie56% 1756Hoofdklasse
2. Rens Boer ZTTV12x3e divisie56% 1738Hoofdklasse
3. Marcel Hofman Hilversum2xHoofdklasse66% 1732Hoofdklasse
4. Kevin Zamfir Tielse TC1x1e klasse85% 1592Hoofdklasse
 
5. Walter Daatzelaar UTTC1x1e klasse71% 15541e klasse
6. Martin Houthuizen UTTC6xHoofdklasse0% 15381e klasse
7. Alwies van der Heijden Wilvo TTV Bergeijk2x1e klasse61% 15291e klasse
8. Mark Broers UTTC4x1e klasse74% 15231e klasse
9. Eelke Cramer Odi Oudega4xHoofdklasse27% 15151e klasse
10. Kasper Marinus ZTTV3xHoofdklasse60% 15051e klasse
11. Mark Makkink Woerden9xHoofdklasse27% 14931e klasse
12. Jeroen Gorts Hoogland Hoofdklasse47% 14901e klasse
13. Falco van Os HTV2x1e klasse63% 14641e klasse
14. Duco Lieste Hoogland2xHoofdklasse21% 14501e klasse
15. Nick Lorist Hoogland 2e klasse93% 14401e klasse
16. Tim Becx SVE4x1e klasse48% 14241e klasse
17. Coco Antonissen Treffers6x1e divisie63% 13951e klasse
18. Jurian Broers UTTC2x1e klasse42% 13711e klasse
19. William van Overdam HTV3x2e klasse75% 13661e klasse
20. Timo Bonnet Hoogland 1e klasse42% 13591e klasse
21. Akar van der Heul HTTC2x2e klasse67% 13581e klasse
22. Theo Scholtens Leerdam9x1e klasse37% 13561e klasse

2e klasse & 3e klasse 1050 t/m 1349

1. André Snoek Bit.nl11x2e klasse54% 13382e klasse
2. Walter Akkermans SVE1x1e klasse0% 13352e klasse
3. Thom Bleeker Hoogland 3e klasse83% 13322e klasse
4. Norbert Harmanus Taverzo8x3e klasse100% 13302e klasse
5. Yannick Geerlings Ttva 2e klasse83% 13282e klasse
6. Gerben de Radder Overhees Soest2x2e klasse69% 12982e klasse
7. Sergey Kim Hoogland 1e klasse31% 12822e klasse
8. Jan Peter Leentfaar DHC3x  12802e klasse
9. Jasper Olde Agterhuis Dvo 834x2e klasse58% 12552e klasse
10. Linh Nguyen Almere United1x2e klasse29% 12372e klasse
11. Danique Vukman Tielse TC1x3e klasse85% 12282e klasse
 
12. Erik Leenders ZTTV6xHoofdklasse0% 12143e klasse
13. Marijn Docter Smash (M)4x1e klasse50% 12103e klasse
14. Mario Lenting Otio7x2e klasse25% 12083e klasse
15. Peter van Dijk Ttva   12073e klasse
16. Folkert Schuurman SVE7x2e klasse25% 12033e klasse
17. Maseh Azizi DTS Enschede 2e klasse54% 11893e klasse
18. Robin Bok Hoogland 3e klasse50% 11843e klasse
19. Jos van der Meer Tafeltennis Zwolle 2e klasse31% 11363e klasse
20. Mohammad Hamad DTS Enschede2x3e klasse57% 10883e klasse
21. Bart van den Akker ZTTV8x4e klasse83% 10853e klasse
22. Arnold de Groot SVE6x3e klasse40% 10713e klasse
23. Nico Barten Ttva 3e klasse39% 10713e klasse
24. Niels in’t Veld DTS Enschede 3e klasse43% 10593e klasse

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse 0 t/m 1049

1. Henk Wongsodikromo HTTC2x3e klasse27% 10374e klasse
2. Jasper Diekerhof Hilversum1x3e klasse22% 10344e klasse
3. Gert-Jan van de Meulen DVO '832x2e klasse17% 10224e klasse
4. Eddie de Goede ZTTV6x  10154e klasse
5. Frank Vonk Tafeltennis Zwolle11x  10144e klasse
6. Rien de Heer Ttva 5e klasse75% 10034e klasse
7. John van de Brug Rega11x4e klasse56% 9564e klasse
8. Paul Anceaux Leerdam18x3e klasse17% 9484e klasse
9. Ab Kooijman Emmeloord4x4e klasse33% 9454e klasse
10. Arie Sloof Ttva 5e klasse80% 9434e klasse
11. Paolo Graziano DTS Enschede1x3e klasse29% 9384e klasse
12. Martijn Daniël Hofstee DTS Enschede 4e klasse0% 9354e klasse
13. Ab de Groot Ttva 5e klasse70% 9254e klasse
 
14. Ingrid Gertz Otc3x  9175e klasse
15. Jan Faessen ATC Almere 4e klasse63% 8985e klasse
16. Maarten Santema ZTTV4x5e klasse83% 8905e klasse
17. Ronald Muskiet ZTTV12x5e klasse57% 8795e klasse
18. Rick Jochems ZTTV17x  8645e klasse
19. Ruth Sloof Ttva 5e klasse55% 8405e klasse
20. Robert van Doorn Ttva 6e klasse65% 8375e klasse
21. Machiel van Hooren ZTTV4x5e klasse50% 7665e klasse
 
22. Heleen Serier DTS Enschede6x5e klasse25% 6786e klasse
23. Eva Lamers DTS Enschede4x6e klasse48% 6156e klasse
24. Lara Timmerman DTS Enschede 6e klasse48% 6106e klasse
25. Werner Gertz Otc3x  5206e klasse

Reserves

Wie bij afzeggingen doorschuift van de reservelijst wordt bepaald door de organisatie.
Zie de toelichting op de pagina Informatie.

Nr.NaamVerenigingEerderCompetitie%RatingOZK

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse 0 t/m 1049

1. Joseph van Van Sommeren Hoogland   10414e klasse
Statistieken
71
0
71
5 | 66
1
72
50
29
1185
Aantal per klasse
4
18
11
13
13
8
4
Aantal per vereniging (>1)
9
8
8
7
5
4
2
2
2
2
2
2
2